top of page
ccjm3_2020_1280px-34

Nejlepší podniky široko daleko

Ze všech lásek upřímnější je lásku k jídlu... Pravil klasik a my jedině souhlasíme! 

Vylepšete si den či výlet skvělým obědem, lahodným zákuskem a výběrovou kávou. Nebo přijďte posedět na jedno - vybrat si můžete z nabídky lokálních minipivorů i tradičního výrobce zlatevého moku v Černé Hoře.

Vesnický pivovar Ohrada

Jak si dopřát jedinečný gastronomický zážitek? Zavítejte do stylové restaurace Ohrada ve Vískách u Letovic a vyberte si některou z našich kulinářských specialit. Restaurace slouží jak ubytovaným hostům, tak široké veřejnosti.

Hotel Sladovna

Přijďte si do naší restaurace pro gastronomický zážitek


Hostinec Staré časy

Hostinec "Staré časy" v městysi Ostrov u Macochy najdete v srdci Moravského krasu, nedaleko jeskyně Balcarka, propast Macocha je vzdálená asi 3 km. Hostinec Staré časy po zásadní rekonstrukci v roce 2013 nabízí velmi milé prostředí hlavního sálu s krbovým kamny, zadní části restaurace, kterou lze využít pro soukromé oslavy nebo stravování turistických skupin, a salonku pro menší oslavy. 

Kavárna U Zámku

Naši kavárnu jsme otevřeli v červnu 2018 ve Velkých Opatovicích. Zámek ve jméně není náhoda, najdete nás přímo vedle zámku. Je pro nás důležité, abyste se v kavárně cítili příjemně a užili si čas strávený s rodinou nebo přáteli nad šálkem lahodné kávy a zákuskem podle Vaší chuti. Naše zákusky jsou pečené rodinným cukrářstvím ve Světlé a jsou vyhlášené široko daleko. Přijďte ochutnat, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Hotel Olberg

Restaurace a salonek s celkovou kapacitou 65 míst jsou vhodné pro polední menu i sváteční večeři, příjemné posezení nabízí také venkovní terasa. Čeká vás široká nabídka jídel z kvalitních regionálních potravin, jako například kozí sýr Sedlák ze Šošůvky, plísňový sýr Niva z Otinovsi, med z Obory nebo pstruh z Rybářství Skalní Mlýn. Snídaně formou bohatého rautu podáváme pro naše hosty v restauraci od 8:00 do 10:00 hodin. Pro ty, kteří potřebují odjet v brzkých hodinách nebo naopak raději snídají později, rádi připravíme balíček s sebou.

Hotel Stará škola

Chcete si u nás pochutnat při zvláštní příležitosti jako je svatba, promoce, firemní večírek nebo školení? Připravíme pro Vás netradiční gurmánský zážitek: slavnostní chody, teplé a studené rauty, rožnění selete, vegetariánské hody, menu sestavené na míru podle Vašich chutí.

Restaurace u Rabína

Jste příznivci menších útulných restaurací zasazených do netradičních prostor? Pak jste správně v restauraci U Rabína ! Ta se totiž nachází ve sklepních prostorách domu, ve kterém od roku 1851 pobýval moravský zemský rabín Abraham Plaček, po kterém je pojmenována hlavní ulice v boskovické židovské čtvrti.
Restaurace je vyhlášená výborným jídlem, díky tomu zvítězila v soutěži o nejlepší husí pečínku v roce 2021 v rámci boskovických Husích slavností.

CoCo Coffee

Stylová kavárna v Blansku nabízí výběrovou kávu, organické čaje i ovocné smoothies. Zajděte si na snídani či oběd, mají tu skvělé polévky i saláty a vynikající zákusky, vše připravované přímo v kavárně. Nově otevřená druhá pobočka kavárny v centru města nabízí kromě stejného sortimentu posezení na slunné terase na lehátkách.

Hotel Skalní Mlýn

Restaurace ve Skalním mlýně byla vždy vyhlášena nejen díky své ideální poloze v klidné oáze Moravského krasu. V letních dnech oceníte například příjemné posezení na letní terase. Restaurace slouží hotelovým hostům i kolemjdoucím turistům.

Hotel Broušek

Naše restaurace Vám nabízí pokrmy připravované z lokálních surovin. Snažíme se o co nejlepší skloubení moderních trendů a poctivé české kuchyně.

Penzion U Hraběnky

Hostům našeho penzionu nabízíme příjemné posezení v restauraci s krbem a výbornou domácí kuchyní. Kromě nabídky z našeho stálého jídelního lístku rádi připravíme menu dle Vašeho přání. Samozřejmostí jsou denní a víkendové nabídky poledních menu. V letních měsících je pro naše hosty otevřeno posezení na venkovní terase.

bottom of page