Western

western boskovicePouhých 36 km severně od Brna se nachází jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst jižní Moravy - unikátní Westernové městečko Boskovice. Vybudované bylo v opuštěné pískovcovém lomu. Jeho vznik se datuje do roku 1994. Za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce. Vítání jsou všichni, kdo mají chuť se bavit nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku naleznou spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. V saloonech ochutnají místní speciality. Přímo v areálu se kromě pravidelných akcí konají i speciální víkendové akce, country bály, kabarety, koncerty a galavečery. 

 
 
 
Jak se k nám dostanete:
 
MHD Boskovice – zastávka hřbitov, ulice Svatopluka Čecha Příjezd do Boskovic vlakem nebo autobusem na nádraží. Zastavuje-li váš autobus v Boskovicích na ul. 17. listopadu, můžete vystoupit zde, Western park Boskovice není daleko.
 
Vlakem - z Brna se do Boskovic dostanete snadno a rychle o víkendu každou celou hodinu vlakem S2 (IDS JMK), na který ve stanici Skalice nad Svitavou vždy navazuje autobus 250 nebo 251 směr Boskovice. Více informací na www.kordis.cz.

Více info anjdete na www.westernove-mestecko.cz
logotyp jihomoravsky

Podpořil Jihomoravský kraj

Boskovice znak

Město Boskovice

bklogo

Město Blansko

jeskyne logo

Správa jeskyní Moravského krasu