top of page
ubytování

Na víkend nebo na týden? Přijeďte na dovolenou!

Na Moravský kras a okolí jeden den nestačí. Naštěstí máme k dispozici široký výběr ubytovacích zařízení - velkých hotelů, rodinných penzionů, báječných kempů i turistických chat. Stačí si vybrat, odkud to budete mít na kýžené výlety a zajímavosti nejblíže. 

Doporučujeme:

Resort Ohrada

Resort Ohrada je tím nejvhodnějším místem pro relaxaci a odpočinek.
Nachází se ve Vískách u Letovic, tedy v klidné vesničce mezi většími městy Boskovice a Letovice.

Hotel Skalní mlýn

Tříhvězdičkový hotel Skalní mlýn se nachází v Moravském krasu, který láká turisty k mnoha výletům. Za zmínku stojí například propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinské jeskyně.
Restaurace a ubytování - v hotelu naleznete restauraci, večerní restauraci - piano bar nebo letní terasy s pravidelným grilováním. V hotelu je pro hosty připravena restaurace s bohatým menu, nechybí ani možnost ubytování a rezervace.

Chalupa U Šrámků

Představte si, že můžete nechat děti si volně hrát na zahradě nebo si zaběhnout na hřiště. A když bude čas jít domů, tak na ně z oken chalupy prostě zavoláte.

Nebo vyrazíte na výlet do některé z jeskyní Moravského krasu. Nebo na rozhlednu. Nebo na hrad. Nebo se prostě budete jen tak loudat okolními lesy a hledat dozrávající borůvky.

Penzion Starý pivovar

Penzion Starý pivovar jsme s láskou vybudovali k naplnění Vašich rodinných i skupinových dovolených, svateb a rodinných oslav. Nabízíme vám svůj úsměv, vstřícnost a individuální přístup ke každému z hostů.

Zámek Račice - Pístovice

Našim hostům nabízíme ubytování v Předzámčí, kde najdou jak ubytování turistického typu, tak luxusní pokoje a apartmány s terasou. V Předzámčí jsme vybudovali multifunkční sál Konírna, který je vhodným prostorem pro konání svateb, firemních večírků či školení. Sál přímo sousedí s EFI Hostincem Konírna a je možné využít i přilehlou terasu s posezením či venkovní party stan až pro 50 lidí.

Boutique penzion Rech

Penzion Rech najdete v centru Moravského krasu na okraji menšího města Blanska. Naše poloha vám umožní prožít aktivní dovolenou na kolech, po jeskyních, památkách i návštěvu moravské metropole Brna.

Zámek Letovice

Romantická noc na zámku, to je sen mnoha romantických duší. Můžete strávit noc v kouzelném prostředí dvou zámeckých apartmá, které jsou zařízeny historickým mobiliářem a posnídat na terasách s výhledem do okolí. Proto neváhejte a prožijte tento nezapomenutelný zážitek na zámku Letovice.

Hotel Olberg

Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska.Nabízíme ubytování v komfortních a moderně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení. Pro rodiny nabízíme také ubytování v prostorných apartmánech pro 4 osoby.

Chata Macocha

Chata se stoletou tradicí, byla v roce 1996 kompletně zrekonstruována ve stylu švýcarských horských chat
Chata Macocha se nachází v ekologicky čisté lokalitě Moravského krasu, který láká turisty k mnoha výletům. Za zmínku stojí například propast Macocha, která je v těsném sousedství chaty Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinské jeskyně.

Hotel Stará škola

Přijďte si k nám odpočinout
a pobýt v lůně Moravského krasu.

Statek Samsara

Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života a synonymem znovuzrození. Ne náhodou budete z tohoto penzionu s cestovatelskou duší odjíždět plní energie a nových sil. Poslouží vám k tomu komfortní ubytování s restaurací a wellness s výhledem do krajiny.

Hotel Broušek

Rodinná restaurace a ubytování v srdci Moravského krasu.

Penzion U Strakatého koně

Penzion U Strakatého koně je rodinný penzion nacházející se 25 km severně od Brna v katastru obce Hořice u Blanska na okraji Moravského krasu. Penzion nabízí nevšední ubytování mimo ruch a shon civilizace a je vhodným výchozím bodem pro ty, jejichž cílem je právě Moravský kras.

Penzion U Hraběnky

Rodinný penzion U Hraběnky najdete téměř v samém centru chráněné krajinné oblasti Moravský kras v blízkosti známé propasti Macocha a Punkevních jeskyní. Penzion je umístěn v klidném prostředí malé obce Petrovice. Nabízíme ubytování v 7 standartně zařízených pokojích a 3 zcela nových rodinných 2-pokojových apartmá. Pro relaxaci a odpočinek je hostům k dispozici malé wellness

Penzion Kůlna

Více než jen samota u lesa!
Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa - je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno. Od návrhu stavby a volby vnitřního vybavení až po sestavování jídelníčku šéfkuchařem, jsme měli na mysli jedinečné místo, jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky.

Hotel Sladovna

Dopřejte si komfortní a příjemné ubytování v hotelu Sladovna, který nabízí 40 pokojů v moderním designu, včetně mezonetového apartmá Sladovna. Ubytovat se také můžete v hotelové depandance vzdálené 30 m od hotelu. Všechny naše pokoje jsou dostatečně prostorné, moderně, vkusně a účelně vybaveny. K dispozici jsou župany a pantofle, a to i pro využití při příjemném relaxování v našem exkluzivním wellness centru.

Hotel Kras Jedovnice

Prostě v pohodě, bez napětí a stresu. Zato s bazénem, vířivkami, saunou, výborným jídlem – a unikátní přírodou Moravského krasu kolem.
Už při první procházce po hotelovém areálu se vám na tváři objeví spokojený úsměv. Velkolepé terasy s výhledem na vodu, wellness s bazénem, saunou a vířivkou jen pro vás a bohaté vyžití pro vaše děti. Pochopili jste, že tenhle příjemně malý hotel nabízí skutečně osobní přístup a nečekanou spoustu možností jak si odpočinout a zabavit se.

Kořenec Golf & Ski Resort

V létě na green, v zimě na běžky. Tak jednoduše by šel charakterizovat resort a golfové hřiště na výšinách Drahanské vrchoviny. Zatímco v létě se zde konají golfové turnaje, v zimě se povrch proměňuje na dvoustopé dálnice.

Camp Olšovec

Leží na břehu stejnojmenného rybníka (40 ha) v obci Jedovnice. Kemp má kapacitu 1500 míst v různých formách ubytování: bungalovy, chatky, pokoje ve zděné budově, stany, karavany. K celoročnímu ubytování hosté využívají bungalovy a pokoje ve zděné budově.

Privat Kras

Elegantní ubytování v Moravském krasu
Nabízíme pronájem domu 3+kk v obci Holštejn, která se nachází v severní části CHKO Moravský kras, 17 km severovýchodně od Blanska. Holštejn je klidná obec, má jen 160 obyvatel.

Penzion Kopeček

Rodinný penzion a restaurace v blízkosti proslulého sídla šlechtického rodu Salm-Reifferscheidt-Raitz, zámku Rájec nad Svitavou.

bottom of page