top of page
Pokoj pro hosty

Na víkend nebo na týden? Přijeďte na dovolenou!

Na Moravský kras a okolí jeden den nestačí. Naštěstí máme k dispozici široký výběr ubytovacích zařízení - velkých hotelů, rodinných penzionů, báječných kempů i turistických chat. Stačí si vybrat, odkud to budete mít na kýžené výlety a zajímavosti nejblíže. 

Doporučujeme:

Resort Ohrada

Resort Ohrada je tím nejvhodnějším místem pro relaxaci a odpočinek.
Nachází se ve Vískách u Letovic, tedy v klidné vesničce mezi většími městy Boskovice a Letovice.

Hotel Skalní mlýn

Tříhvězdičkový hotel Skalní mlýn se nachází v Moravském krasu, který láká turisty k mnoha výletům. Za zmínku stojí například propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinské jeskyně.
Restaurace a ubytování - v hotelu naleznete restauraci, večerní restauraci - piano bar nebo letní terasy s pravidelným grilováním. V hotelu je pro hosty připravena restaurace s bohatým menu, nechybí ani možnost ubytování a rezervace.

Chalupa U Šrámků

Představte si, že můžete nechat děti si volně hrát na zahradě nebo si zaběhnout na hřiště. A když bude čas jít domů, tak na ně z oken chalupy prostě zavoláte.

Nebo vyrazíte na výlet do některé z jeskyní Moravského krasu. Nebo na rozhlednu. Nebo na hrad. Nebo se prostě budete jen tak loudat okolními lesy a hledat dozrávající borůvky.

Camp Olšovec

Leží na břehu stejnojmenného rybníka (40 ha) v obci Jedovnice. Kemp má kapacitu 1500 míst v různých formách ubytování: bungalovy, chatky, pokoje ve zděné budově, stany, karavany. K celoročnímu ubytování hosté využívají bungalovy a pokoje ve zděné budově.

Penzion U Strakatého koně

Penzion U Strakatého koně je rodinný penzion nacházející se 25 km severně od Brna v katastru obce Hořice u Blanska na okraji Moravského krasu. Penzion nabízí nevšední ubytování mimo ruch a shon civilizace a je vhodným výchozím bodem pro ty, jejichž cílem je právě Moravský kras.

Penzion U Hraběnky

Rodinný penzion U Hraběnky najdete téměř v samém centru chráněné krajinné oblasti Moravský kras v blízkosti známé propasti Macocha a Punkevních jeskyní. Penzion je umístěn v klidném prostředí malé obce Petrovice. Nabízíme ubytování v 7 standartně zařízených pokojích a 3 zcela nových rodinných 2-pokojových apartmá. Pro relaxaci a odpočinek je hostům k dispozici malé wellness

Hotel Olberg

Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska.Nabízíme ubytování v komfortních a moderně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení. Pro rodiny nabízíme také ubytování v prostorných apartmánech pro 4 osoby.

Chata Macocha

Chata se stoletou tradicí, byla v roce 1996 kompletně zrekonstruována ve stylu švýcarských horských chat
Chata Macocha se nachází v ekologicky čisté lokalitě Moravského krasu, který láká turisty k mnoha výletům. Za zmínku stojí například propast Macocha, která je v těsném sousedství chaty Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinské jeskyně.

Hotel Stará škola

Přijďte si k nám odpočinout
a pobýt v lůně Moravského krasu.

Hotel Broušek

Rodinná restaurace a ubytování v srdci Moravského krasu.

Penzion Lasákův mlýn

Penzion Lasákův mlýn je původní vodní mlýn z roku 1888, který byl v roce 1994 zrekonstruován na hotel. Následně byl v roce 2019 přejmenován na penzion – lépe vystihuje atmosféru tohoto místa a způsob provozu.

Svým hostům nabízíme vyjímečné prostřední přírodního areálu. Dominantou je soukromý rybník (momentálně ve stavební úpravě) a okrasná zahrada se skalkou, o kterou se stará maminka majitele penzionu.

Zámek Letovice

Romantická noc na zámku, to je sen mnoha romantických duší. Můžete strávit noc v kouzelném prostředí dvou zámeckých apartmá, které jsou zařízeny historickým mobiliářem a posnídat na terasách s výhledem do okolí. Proto neváhejte a prožijte tento nezapomenutelný zážitek na zámku Letovice.

OREA Resort Panorama Moravský kras

Dobře a s láskou vedený rodinný wellness hotel rakouského typu. Polohou ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku v Moravském krasu.

Hotel je dokonale vybaven pro konference, wellness pobyty i rodinnou rekreaci.

Hotel Sladovna

Dopřejte si komfortní a příjemné ubytování v hotelu Sladovna, který nabízí 40 pokojů v moderním designu, včetně mezonetového apartmá Sladovna. Ubytovat se také můžete v hotelové depandance vzdálené 30 m od hotelu. Všechny naše pokoje jsou dostatečně prostorné, moderně, vkusně a účelně vybaveny. K dispozici jsou župany a pantofle, a to i pro využití při příjemném relaxování v našem exkluzivním wellness centru.

Hotel Kras Jedovnice

Prostě v pohodě, bez napětí a stresu. Zato s bazénem, vířivkami, saunou, výborným jídlem – a unikátní přírodou Moravského krasu kolem.
Už při první procházce po hotelovém areálu se vám na tváři objeví spokojený úsměv. Velkolepé terasy s výhledem na vodu, wellness s bazénem, saunou a vířivkou jen pro vás a bohaté vyžití pro vaše děti. Pochopili jste, že tenhle příjemně malý hotel nabízí skutečně osobní přístup a nečekanou spoustu možností jak si odpočinout a zabavit se.

Boutique penzion Rech

Penzion Rech najdete v centru Moravského krasu na okraji menšího města Blanska. Naše poloha vám umožní prožít aktivní dovolenou na kolech, po jeskyních, památkách i návštěvu moravské metropole Brna.

Privat Kras

Elegantní ubytování v Moravském krasu
Nabízíme pronájem domu 3+kk v obci Holštejn, která se nachází v severní části CHKO Moravský kras, 17 km severovýchodně od Blanska. Holštejn je klidná obec, má jen 160 obyvatel.

bottom of page